Šeškinės daugiabučiai. Problemos ir jų sprendimai.
Šitokio gėrio pas mus yra rūsiuose. Atrodo įspūdingai. Įspūdingiau, nei šioje fotkėje iš internetų.

Šitokio gėrio pas mus yra rūsiuose. Atrodo įspūdingai. Įspūdingiau, nei šioje fotkėje iš internetų.

Esame butų savininkų bendrija. Tai tokia organizacija, kurioje sprendimai priimami bene taip pat sunkiai kaip ir Seime. Į darbinius posėdžius taip ir nesusirenkame (nors niekada nepraleidžiame progos pabumbėti ant tų dykaduonių Seimo narių).

Kai kurios įmonės netgi atsisako dirbti su tokiomis anarchinėmis struktūromis kaip butų savininkų bendrijos. Tai paaiškėjo, kai buvo vykdoma įmonių apklausa (čia nuoroda tik registruotiems), kurios galėtų mums padėti išspręsti mūsų priešgaisrines problemas.

Bet nežiūrint šių problemų, mes radome puikią įmonę, kuri sutinka mums padėti, kurios patirtis šioje srityje yra didelė ir kuri, apklausose pateikė mažiausią kainą, mažiausiai atsikalbinėjimų ir daugiausiai pasiūlymų.

Vakar su tarybos pirmininku apvaikščiojo mūsų ūkį, apžiūrėjo vamzdžius. Prisijungiau į pabaigą ir aš, o tada mes mąsliai rankomis pasilaikydami smakrus ir linksėdami galvomis apžiūrėjome vamzdžius, konsoles ir siurblius.

Mhm... Čia viskas aišku. Kažkas pagedę.

Mhm… Čia viskas aišku. Kažkas pagedę.

Galų gale nutarėme, kad įmonė, kuri mums sutvarkys priešgaisrinę ir atliks jos priežiūrą (paskelbsime, kai bus pasirašyta sutartis) paruoš sutartį, veiksmų planą ir tada etapas-po-etapo vykdysime darbus. Gal žiū ir nesulauksime viduržiemio, o priešgaisrinė sistema parkinge ir veiks…

Share

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar