Šeškinės daugiabučiai. Problemos ir jų sprendimai.
Share

2 Comments

  • seskine46 says:

    Tai kaip suprantame, visi tiesiog apstulbę nuo tokio info kiekio, arba pamatę kad tiek daug raidžių neskaitė net… Tai ar bus papildymų klausimynui? Mindaugai? a? 😉

  • ALDU says:

    Tai kad dėl tų gaisrinių sistemų, o tai ir: gaisro aptikimo, pranešimo apie jį, gesinimo (jei yra), dūmų šalinimo ir pan., klausimai labai jau mums, paprastiems mirtingiesiems labai jau sudėtingi, reikalaujantys specifinių žinių ir todėl čia reikalingi profesionalai…
    O dėl kitų klausimų… Man, pvz., kilo toks: namai atiduoti naudoti 2005 m., t.y. praėjo 6 m. Butuose sumontuoti šilumos apskaitos prietaisai, kurių patikros periodiškumas – kas 4 m. (vardinis pralaidumas iki 1,5 m3/val.). Sulyg šilumos ūkio tiekimo ir vartojimo taisyklių, yra draudžiama naudotis šilumos apskaitos prietaisų rodmenimis, jeigu viršytas nustatytas skaitiklių patikros periodiškumas. Kiek žinau, jau “Vilniaus energija” yra išsiuntusi eilei namų ir jų valdytojams pranešimus, kad tuo atveju, jei nebus galiojančios skaitiklių patikros, tai 2011-2012 m. šildymo sezone taikys Šilumos paskirstymo metodą Nr. 4. T.y., namui šildyti suvartotas šilumos kiekis bus paskirstomas proporcingai butų plotui.
    Taigi, klausimas: ar bendrija nėra gavusi panašaus turinio laiško? Jei ne, tai ar tai “neišlis” pirmąjį šildymo mėnesį? Be to idomu, kieno nuosavybėje ir priežiūros atsakomybės ribose yra šie skaitikliai, t.y. kas ir kiek mokės už jų patikrą, o kartu ir už demontavimą/sumontavimą, nuvežimą/ parvežimą ir pan.? Jau nekalbant, kas, jei nepraeis patikros? Koks jų akumuliatorių veikimo laikas, ar jie yra keičiami, o gal “vienkartiniai”?… Kaip visas procesas bus organizuojamas, jei tikrai prispirs?
    O gal sėdėti, tylėti, neužsiminti – “pronesiot” šį sezoną?…

Next Post
»
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar